top of page
DSCF9557.jpeg

Kamp Hakkında

DSCF9508.jpeg

Kampımızın bulunduğu lokasyon itibariyle; bisiklet, koşu, yürüyüş, motor gezisi olanakları mevcuttur. Ayrıca kampımızdan çıkıp gezmek istediğinizde küçük bir balıkçı kasabası olan Riva'da veya Anadolu Kavağı'nda balık yiyip manzaranın keyfini çıkarabilir ya da Polonezköy Tabiat Parkı'nda yürüyüş yapabilirsiniz. Kampızın lokasyonunda yazın gidebileceğiniz bir çok plaj mevcuttur. Kampımızın cephesi Riva Deresine 220 metre olup 2 adet tekne ve bot için yanaşılabilir iskele alanı bulunmaktadır.Kendinize ait bot veya tekne ile direkt olarak denize açılabilir, balıkçılık ve benzeri hobi faaliyetlerinde bulunabilirsiniz.

Kampımız yaklaşık 15000 metrekare arazide bulunmaktadır. Karavanlar için ayrılmış toplamda 12000 metrekare alan ve 3000 metrekare otopark alanı mevcuttur. Kampımızda 84 karavan parsel alanımız bulunmaktadır. Her parselin kendine ait gri su gideri ayrıca temiz su ve elektirik bağlantı noktası mevcuttur. Kampımızda elektrik voltajı 24 saat takip edilmekte olup 220 volt sabit voltaj verilmektedir.

 

Kampımızın çamaşırhanesinde iki adet kurutma ve iki adet çamaşır makinası bulunmaktadır. 24 saat sıcak su bulunan duşlar, bay/bayan tuvaletler, karavan ihtiyaçları için mini market, çocuklara ayrılmış park alanı ve bir adet ortak alanımız mevcuttur. Kampımız 24 saat kamera sistemi ile izlenmektedir. Karavan ve araç giriş çıkışlarımız otomatik kapı sistemi ile sağlanmaktadır. Aydınlatma sistemi akşam otomatik olarak devreye girmektedir.

 

Karavan kampımız; köylülerin bir araya gelip kurdukları mandıra ve bunun başında bulunan Paşa lakaplı kişiden dolayı Paşamandıra ismini alan yeşilin ve huzurun başrolde olduğu Beykoz Paşamandıra köyündedir. Kampımız Kadıköy’e 43 km, Maslak’a 34 km, Çatalca’ya 80 km uzaklıktadır. Kuzey Marmara Otoyolu'nu kullanarak Riva gişesinden çıktığınızda, 6.5 kilometrelik, trafiksiz ve konforlu bir yoldan kampımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca 137 hat numaralı İETT otobüsü kampımızın önünden geçmektedir. 

bottom of page